امروز: سه شنبه 28 خرداد 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت داده کاوی الگوهای تکرار شونده در جریان داده ها

پاورپوینت داده کاوی الگوهای تکرار شونده در جریان داده ها دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 4 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 76 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 42

پاورپوینت داده کاوی الگوهای تکرارشونده در جریان داده‌ها

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

پاورپوینت داده کاوی الگوهای تکرارشونده در جریان داده‌ها

این محصول در قالب پاورپوینت و قابل ویرایش در 40 اسلاید می باشد.

اسلاید 2

جریان داده

بسیاری از برنامه های کاربردی نوع داده جدیدی به نام جریان داده را تولید و تحلیل می کنند که در آن داده ها به صورت پویا به یک بستر ( یا پنجره ) وارد و یا از آن خارج می شوند .  خواص جریان داده :  حجم زیاد و گاه نامحدود  تغییرپویا  جریان به درون و خارج با یک ترتیب مشخص  پیمایش یکبار یا تعدا د محدود  نیازمند زمان پاسخ سریع ( اغلب بلادرنگ )  ممکن است دارای چندین منبع باشند .

اسلاید 4

در جریان داده تعدادی یا همه داده های ورودی که باید روی آنها عملیات انجام شود روی دیسک یا حافظه اصلی قرار ندارند و بیشتر به صورت جریان داده پیوسته می رسند .       جریان داده ها از داده‌‌ های ذخیره شده در موارد زیر متفاوت اند : عناصر داده ها به صورت بر خط می رسند . سیستم هیچ گونه کنترلی روی ترتیب عناصر داده‌ای ( روی عناصر جریان یا جریانهای داده‌ای ) ، که جهت پردازش می‌رسند ، ندارد . جریانهای داده ای به صورت ذاتی از نظر اندازه نامحدود هستند . یک عنصر از جریان داده پس از پردازش یا نادیده در نظر گرفته می شود یا آرشیو می شود .

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت داده کاوی الگوهای تکرار شونده در جریان داده ها , پاورپوینت , داده کاوی الگوهای تکرار شونده در جریان داده ها

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر